Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Ing. Paula Vacho, IČO: 73753092, se sídlem Horní 1478/86, Ostrava, 70030, tel.777334414,  e-mail: obchod@koupimesi.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely: 

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. 
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna.
    Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu.
    Těmito zpracovateli jsou: Google, poskytovatel poštovních služeb (Česká pošta, kurýr, Uloženka, Zásilkovna), dále poskytovatel bezhotovostních on-line plateb (platební brána, platební tlačítka). Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.


Veškerá data a přístupy do administrace eshopu jsou chráněna heslem, jež zná pouze majitel e-shopu uvedený výše. Faktury jsou pouze v elektronické podobě uložené u každé objednávky.