Kategorie

  .

  Nejprodávanější

  .

  Náramek s ionty a turmalínem

  Náramek s ionty a turmalínem

  Nastoluje rovnováhu pozitivních a negativních iontů v organismu.

  350,00 Kč
  Barva
  Počet
  ihned

  2018-11-27

  Zdravotní náramek ze silikonu, s ionty a turmalínem

  Náramek je zhotoven ze zdravotně nezávadného silikonu, s nerez zapínáním hdinkovým a vypadá na ruce jako luxusní hodinky!

  Náramek slouží k navrácení rovnováhy mezi ionty v těle - vlivem elektromagneotického smogu z mobilů, televizí a dalších zařízení kolem nás jsou vyčerpány zásoby negativních iontů a v těle zůstávají ionty pozitivní. Tyto ionty jsou škodlivé a způsobují dlouhodobou únavu, nedostatek energie, bolesti hlavy a svalů a další příznaky.

  Napomáhá posílení krevního oběhu, relaxaci, ke zmírnění psychické i fyzické únavy. Zvýšuje přenos lidské energie, zlepšuje vytrvalost a soustředění. Pomáhá rozkládat kyselinu mléčnou (laktát) v krvi po tělesné zátěži, a tím snižuje únavu a zvýšuje regeneracii.

  Dodává energii a sílu, zlepšuje spánek a koncetraci,redukuje stres a bolest.

  Aniont je negativně nabitý iont ve vzduchu. Je prokázáno, že hraje důležitou roli v životě lidí i zvířat. Někteří lidé dokonce věří, že to má něco společného s dlouhověkostí.

  Jaké vlivy na lidské tělo mají anionty?

  - Vliv na nervový systém.

  Může posílit funkci mozku, stimulovat duševní činnost, rozveselit ducha, podporovat efektivitu práce a zlepšit kvalitu spánku. Kromě toho anion může také posílit proces oxidace v mozkové tkáni, a proto přináší více kyslíku do mozku.

  - Vliv na kardiovaskulární systém.

  Podle odborníků, anion má zřejmý vliv na cévní dilatace, v důsledku toho může zmírnit křeče v žílách a snížit krevní tlak. Je také přínosem ke zlepšení srdeční funkce.

  - Vliv na dýchací systém. Anion může zlepšit kapacitu plic 

  Barva: bílá se zlatým, délka nastavitelná 16-24cm, šířka 12mm - pro ženy

             černá se stříbrným

             černá se zlatým

             růžová se zlatým

  3 ks
  2018-11-27

  Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi

  Související produkty